Sürdürülebilir bir gelecek için çalışırız...


HGG İnşaat’ın üretim alanı çevre ile doğrudan ilişkilidir. Bu sebeple HGG İnşaat olarak, şirket etkinliklerinin tüm süreçlerini küresel çevrenin korunması sorumluluğu içerisinde gerçekleştirmenin bilincinde olarak hareket ederiz. Göstermiş olduğumuz faaliyetlerden oluşacak çevre etkilerini belirleme, ortadan kaldırma veya asgariye indirme konusunda mevcut ve geçerli bilgiyi kullanarak çevreye karşı önleyici davranırız. Doğal kaynaklarımızın sınırsız olmadığının farkındalığıyla, kaynaklarımızı ekonomik kullanır, geleceğimizi tüketmeden yaşam kalitemizi sağlamayı hedefleriz. Çalışanlarımızın çevre bilincini geliştirme, çevreyi koruma ve doğal kaynakların verimli kullanımı konusuna sürekli bilgilendirmeyi görev olarak kabul ederiz.

Sektörel faaliyetlerine 1962 yılında Hüseyin Güntaş’ın kuruculuğu ile Güntaş İnşaat olarak başlayan firmamız, çalışmalarını 1994-2016 yılları arasında HGG İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi adı altında yürütmüş olup, 2016 yılından itibaren HGG inşaat Anonim Şirketi adı altında çalışmalarına devam etmektedir.

Çalışmalarında yarım yüzyıllık geçmişinden ve geleceğe odaklı vizyonundan destek alan şirketimiz, kuruluşundan bugüne geçen süre içinde başta yol ve altyapı inşaatları olmak üzere genel müteahhitlik hizmetlerinde faaliyet göstermektedir.

İletişim Bilgilerimiz

Adres: Turan Güneş Bulvarı No:180Y (Park Oran Ofis E-Blok)
Kat:15 Daire:51
ORAN - ÇANKAYA / ANKARA
Telefon: +90 312 491 50 50 (Pbx)
Faks: +90 312 491 50 51
Eposta: hgg@hgg.com.tr