HGG İnşaat olarak üniversitede öğrenim görmekte olan öğrencilere okullarında almış oldukları teorik bilgileri uygulamalı olarak görebilmelerine imkan tanıyarak, onları iş hayatına hazırlamayı ve başarılı stajyerlere insan kaynakları ihtiyaçları doğrultusunda istihdam fırsatları yaratmayı hedeflemekteyiz.HGG İnşaat bünyesinde staj yapmak isteyen öğrenciler, Genel Başvuru bölümünden cvlerini göndererek başvuru yapabilmektedirler.

Staj başvurusu yapan öğrenciler, İnsan Kaynakları Departmanı ile yapılan mülakatlardan elde edilen sonuçlar ve ihtiyaçlar doğrultusunda staja kabul edilmektedir.

Sektörel faaliyetlerine 1962 yılında Hüseyin Güntaş’ın kuruculuğu ile Güntaş İnşaat olarak başlayan firmamız, çalışmalarını 1994-2016 yılları arasında HGG İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi adı altında yürütmüş olup, 2016 yılından itibaren HGG inşaat Anonim Şirketi adı altında çalışmalarına devam etmektedir.

Çalışmalarında yarım yüzyıllık geçmişinden ve geleceğe odaklı vizyonundan destek alan şirketimiz, kuruluşundan bugüne geçen süre içinde başta yol ve altyapı inşaatları olmak üzere genel müteahhitlik hizmetlerinde faaliyet göstermektedir.

İletişim Bilgilerimiz

Adres: Turan Güneş Bulvarı No:180Y (Park Oran Ofis E-Blok)
Kat:15 Daire:51
ORAN - ÇANKAYA / ANKARA
Telefon: +90 312 491 50 50 (Pbx)
Faks: +90 312 491 50 51
Eposta: hgg@hgg.com.tr