Kazdığımız, kırdığımız her metreküp kayada, ürettiğimiz her metre yolda, döktüğümüz betonda çalışanlarımızın emeği ve alın teri vardır.


HGG İnşaat olarak, faaliyet göstermiş olduğumuz alan her ne kadar makine ve ekipman gücü üzerine kurulu olsa da, başarının esasta insan unsuru üzerinde olduğunu düşünürüz. HGG İnşaat ailesine mensup bir çalışan olmanın Türkiye‘ye hizmet etmek anlamına geldiğini düşünür, bu büyük sorumluluğun bilincinde olacak, bizi geleceğe taşıyacak yetkinlik, bilgi birikimi ve gelişim potansiyeline sahip çalışanlar ile yolumuza devam ederiz.

Kurumsal hedeflerimizin gerçekleşmesinde başarının belirleyicisi olan çalışanlarımızı HGG İnşaat ailesinin bir parçası olarak görür, çalışanlarımızı kuruluşumuzun dününde var oldukları gibi, bugünün de ve yarınında da yer almalarını isteriz. Personel sürekliliğine önem verir, yenilikçi ve iyileştirme yaklaşımıyla, çalışanlarımızın yetkinliklerini geliştirecek olanakları sağlar, insan kaynakları felsefemizi “işe göre insan” anlayışı ile, “insana göre iş” anlayışının uyumlu bütünlüğü üzerine kurarız.

Sektörel faaliyetlerine 1962 yılında Hüseyin Güntaş’ın kuruculuğu ile Güntaş İnşaat olarak başlayan firmamız, çalışmalarını 1994-2016 yılları arasında HGG İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi adı altında yürütmüş olup, 2016 yılından itibaren HGG inşaat Anonim Şirketi adı altında çalışmalarına devam etmektedir.

Çalışmalarında yarım yüzyıllık geçmişinden ve geleceğe odaklı vizyonundan destek alan şirketimiz, kuruluşundan bugüne geçen süre içinde başta yol ve altyapı inşaatları olmak üzere genel müteahhitlik hizmetlerinde faaliyet göstermektedir.

İletişim Bilgilerimiz

Adres: Turan Güneş Bulvarı No:180Y (Park Oran Ofis E-Blok)
Kat:15 Daire:51
ORAN - ÇANKAYA / ANKARA
Telefon: +90 312 491 50 50 (Pbx)
Faks: +90 312 491 50 51
Eposta: hgg@hgg.com.tr