SÜRDÜRÜLEBİLİR BİR GELECEĞE İNANIYORUZ

Güncel teknoloji ve gelişmelere paralel olarak çevreye olan etkilerimizi sürdürülebilirlik esaslarına göre şekillendirip, yenilikçi yaklaşımımızı vazgeçilmezlerimiz arasında görmekteyiz.

TEKİRDAĞ - MURATLI ÇEVREYOLU

WESTMINSTER BİNA İNŞAATI

CEMEL HİBRİT SİSTEM SOLAR - HİDROELEKTRİK SANTRALİ

DİM ÇAYI KÖPRÜSÜ & TÜNELİ

ERZURUM ATIKSU ARITMA TESİSİ

DEREVENK VİYADÜĞÜ

HGG İNŞAAT A.Ş.

Kuruluşumuzdan Bu Yana, Değişime Ve Gelişime İnanarak, Kararlı Şekilde, Bilinçli Yürüyüşümüze Devam Ediyoruz.


Sektörel faaliyetlerine 1962 yılında Hüseyin Güntaş’ın kuruculuğu ile Güntaş İnşaat olarak başlayan firmamız, çalışmalarını 1994-2016 yılları arasında HGG İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi adı altında yürütmüş olup, 2016 yılından itibaren HGG inşaat Anonim Şirketi adı altında çalışmalarına devam etmektedir. Çalışmalarında yarım yüzyıllık geçmişinden ve geleceğe odaklı vizyonundan destek alan şirketimiz, kuruluşundan bugüne geçen süre içinde başta yol ve altyapı inşaatları olmak üzere genel müteahhitlik hizmetlerinde faaliyet göstermektedir.

Yarım asırlık deneyimini ve bilgi birikimini yalnızca verdiği hizmetler ve üstlendiği işler için değil; aynı zamanda sosyal sorumluluklar ve sürdürülebilir kalkınma için de değerlendirmeyi kurumsal bir görev olarak gören HGG; proje başlangıcından bitimine kadar geçen süreçte ortaya çıkabilecek tüm sorunların önüne geçerek, sorunsuz ve sağlıklı iş süreçleri yürütmeyi taahhüt etmektedir.

62

Yıllık
Deneyim

İNŞAAT

Asya ve Avrupa'da ilkleri başarmaya devam ediyoruz.

DETAYLI BİLGİ

ENERJİ

Yenilenebilir enerji yatırımlarının Türkiye'deki öncülüğünü yapmış olmaktan gurur duyuyor, çevre dostu teknolojilere yatırımlarımızı devam ettiriyoruz.

DETAYLI BİLGİ
TOPLUMSAL YAŞAMI ÖNEMSİYORUZ

SOSYAL SORUMLULUK PROJELERİMİZ

GELECEK NESİLLER İÇİN ÇALIŞIYORUZ

SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK