SÜRDÜRÜLEBİLİR BİR GELECEĞE İNANIYORUZ

Güncel teknoloji ve gelişmelere paralel olarak çevreye olan etkilerimizi sürdürülebilirlik esaslarına göre şekillendirip, yenilikçi yaklaşımımızı vazgeçilmezlerimiz arasında görmekteyiz.

İNSAN KAYNAKLARI POLİTİKAMIZ

HGG İnşaat olarak, faaliyet göstermiş olduğumuz alan her ne kadar makine ve ekipman gücü üzerine kurulu olsa da, başarının esasta insan unsuru üzerinde olduğunu düşünürüz. HGG İnşaat ailesine mensup bir çalışan olmanın Türkiye‘ye hizmet etmek anlamına geldiğini düşünür, bu büyük sorumluluğun bilincinde olacak, bizi geleceğe taşıyacak yetkinlik, bilgi birikimi ve gelişim potansiyeline sahip çalışanlar ile yolumuza devam ederiz.

Kurumsal hedeflerimizin gerçekleşmesinde başarının belirleyicisi olan çalışanlarımızı HGG İnşaat ailesinin bir parçası olarak görür, çalışanlarımızı kuruluşumuzun dününde var oldukları gibi, bugünün de ve yarınında da yer almalarını isteriz. Personel sürekliliğine önem verir, yenilikçi ve iyileştirme yaklaşımıyla, çalışanlarımızın yetkinliklerini geliştirecek olanakları sağlar, insan kaynakları felsefemizi "işe göre insan" anlayışı ile, "insana göre iş" anlayışının uyumlu bütünlüğü üzerine kurarız.

Geleceği İnşa Ediyoruz

Öne Çıkan Projelerimiz

DETAYLI BİLGİ